درباره ما

درباره فروشگاه اینترنتی برنج گل بابا باید بگوییم که این فروشگاه با هدف ارائه برنج با کیفیت و مطلوب به صورت مستقیم از شالیزار های شمال کشور و از خانه برنج ایرانی یعنی استان سرسبز مازندران راه اندازی شده است.

اهداف ما

فروشگاه اینترنتی برنج گل بابا با عزم خود بر این است تا بار مشکلات هم میهنان عزیز در سراسر کشور اعم از خرید برنج تقلبی و بی کیفیت و گران را کاهش دهد ، لذا بر آن شدیم تا برنج سالم و با بهترین کیفیت را به شما عزیزان عرضه کنیم. همچنین لازمه خرید یک محصول خوب و مناسب داشتن اطلاعات در آن زمینه می باشد . این فروشگاه با مشاوره رایگان ، برنج های خوب و درجه یک و اعلای شمال را به شما معرفی می کند تا در مورد ویژگی های آنها بیشتر بدانید و در خریدتان بهترین تصمیم را بگیرید.

در اینجا عکسی از بازدید جهاد کشاورزی بابل از شالیزار های مهندس گل باباپور را مشاهده می کنید که تولید کننده محصول سالم هستند. ما بخشی کوچکی از خانواده بزرگ کشاورزی ایران هستیم و همواره همراه شما هستیم و سعی مان بر این است تا بهترین پشتیبانی را داشته باشیم.

berenj-0000berenj-001

تاریخچه

خانواده گل باباپور بیش از 60 سال سابقه در زمینه کشاورزی برنج دارند و یکی از تولید کنندگان محصولات ارگانیک هستند. از این رو بر آن شدیم تا به طور مستقیم محصولات کشاورزی برنج های شمال را به دست مصرف کننده برسانیم. شما عزیزان می توانید با مشاوره از فروشگاه برنج گل بابا  محصول مناسب و مورد نیار خود را خریداری کنید.