قوانین و مقررات فروشگاه برنج گل بابا

آخرین به روز رسانی: بهمن 16, 1399

فروشگاه برنج گل بابا جهت رفاه حال مشتریان و در راستای مسئولیت پذیری بیشتر خط مش و قوانین مقررات وب سایت خود را اعلام می دارد.

١ – خدمات و محتویات وب سایت، تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند. در صورت تمایل به استفاده از سرویس ها و محتویات وب سایت جهت مقاصد تجاری حتما باید از قبل ما را مطلع ساخته و با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات ” سایت برنج گل بابا برای وب سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع و آدرس وب سایت مجاز است.

٢ – در صورتی که به هردلیلی سفارش خرید عمده برنج لغو شود خریدار موظف است کلیه ضرر و زیان تامین کننده را جبران نموده و درصورتی که پس از بارگیری به هر دلیلی سفارش لغو شود هزینه ارسال بار نیز برعهده خریدار می باشد. و فروشگاه برنج گل بابا این اختیار را دارد که مبلغ ضرر و زیان خود را از پیش پرداخت کسر کند و خود را موظف می داند که الباقی وجه را در اسرع وقت عودت دهد.

٣ – این توافق نامه تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران مقرر گشته و به معنای توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از سایت برنج گل بابا می باشد.

 فروشگاه برنج گل بابا  تأمین کننده انواع برنج‌های شمال

                   شماره تماس مستقیم جهت دریافت مشاوره و خرید برنج:

                                ۰۹۱۱۹۰۹۰۳۸۵

از همه محصولات ما دیدن کنید