خرید برنج به صورت عمده

خریده عمده برنج. چرا و چگونه؟

از مهم ترین نکاتی که باید برای خرید عمده برنج به آن ها توجه کرد این است که : برای خرید عمده برنج باید به چه جاهایی مراجعه کرد؟ در هنگام خرید برنج چه نکاتی باید رعایت شود؟ انواع برنج ها به چه صورت هستند؟ شرایط نگهداری برنج به چه صورت است؟

خرید عمده برنج مطمئنا برای مدیران خرید کار پر استرسی است. اما با وبسایت برنج گل بابا این کار برایتان لذت بخش ، آسان و بدور از هرگونه استرسی خواهد بود. برنج گل بابا سال ها با تامین انواع برنج برای خریداران عمده ، کاملا با این مسیر آشنا است و تلاش می کند به بهترین نحو ممکن نیاز خریداران را برطرف سازد.

برنج از آن دسته مواد غذایی است که همواره نقش پر رنگ و ویژه ای در رنگین کردن سفره ها، خصوصاً سفره ایرانیان داشته و دارد. از این رو بازار و خرید و فروش این محصول همیشه رونق بالایی داشته و حتی می توان از آن به عنوان یک صنعت پرسود یاد کرد. علاوه بر آنکه کشور ایران یکی از بزرگ ترین مصرف کننده های برنج در سراسر دنیا به حساب می آید ، از تولید کننده های مطرح جهان نیز هست و تقریباً مرغوب ترین برنج های دنیا را می تواند در مناطق شمالی ایران پیدا کرد.

برای خرید برنج باید به چه نکاتی دقت کرد؟

در هنگام خریدن انواع برنج ها باید مواردی رعایت شود که از مهم ترین آنها می توان موارد زیر را نام برد:

  • تا جایی که امکان دارد از کارخانه دارهای معتبر و تولید کننده محصول خرید کنید.
  • در صورت مشاهده هرگونه نمناکی و تغییر رنگ در دانه های برنج باید از خرید آن امتناع کنید.
  • در خرید انواع برنج، خصوصاً برنج های خارجی از فروشنده تضمین مطمئن دریافت کنید(پیشنهاد ما خرید انواع برنج ایرانی است).
  • در هنگام خرید باید دقت بسیار بالایی داشته باشید که برنج به صورت یکدست باشد و چند نوع برنج باهم قاطی نشده باشد.
  • همچنین برای نکته آخر می توان به طعم و طول برنج اشاره کرد که نکته بسیار مهمی در خرید آن است ، چرا که معمولاً مردم ترجیح می دهند که برنج معطر و خوش طعم با قدی مناسب خریداری کنند؛ بنابراین برای آنکه بتوان در خرید عمده برنج موفق عمل کرد باید تمامی این نکات را رعایت کرد.

خرید-عمده-برنج-1

خرید عمده برنج برای رستوران

برنج برای رستوران ها جزء مواد اولیه مهم و حساس می باشد که تاثیر مستقیمی بر کیفیت غذا ، رضایت مشتریان از رستوران و در نتیجه درآمد رستوران دارد. پس مدیران خرید رستوران هنگام خرید برنج باید دقت کافی را به خرج دهند.

ما با درک درست این دغدغه و فراهم آوردن راهکار های مناسب برای رستوران داران مثل بسته بندی های مناسب برای نگه داری در انبار رستوران ها با توجه به شرایط انبار رستوران ها و بسیاری دیگر از نکات مهم سعی در ارائه بهترین خدمت در این زمینه را داریم.

برنج گل بابا آماده عقد قرارداد با رستوران ها و کترینگ ها سطح کشور می باشد. همچنین برنج گل بابا ، با تولید برنج قهوه ای آماده است تا با رستوان های رژیمی که محبوبیتشان هر روز در بین مردم بیشتر میشود همکاری داشته باشد.

خرید-عمده-برنج-2

خرید عمده برای ارگان های دولتی ، سازمان ها و بانک ها

نیروی انسانی جزء اصلی ترین دارایی های هر سازمان و ارگانی است و مدیران موفق به این نکته کاملا واقف هستند. ما با تامین برنج با کیفیت برای سازمان ها و ارگان ها در قالب الزامات روال اداری کشور مانند فاکتور رسمی برای همیشه دغدغه ی خرید این کالای اساسی را برای هم میهنان خود در سطح کشور برطرف خواهیم کرد.

خرید-عمده-برنج-3

خرید عمده برنج برای فروشگاه ها

در حال حاضر بخش عظیمی از خرده فروشی مواد غذایی در کشورمان توسط فروشگاه های زنجیره ای انجام می شود. استراتژی اکثر این شرکت ها ، تامین کالای با کیفیت و با قیمت مناسب است. برنج گل بابا با ظرفیت بالایی که در تولید برنج دارد آماده ارائه خدمت به فروشگاه های بزرگ کشور است.

خرید-عمده-برنج-4

خرید عمده برنج برای صادرات

محبوبیت برنج ایرانی در سرتاسر دنیا غیر قابل انکار است و صادرات باعث رشد اقتصاد هر کشوری می شود. ما با همکاری تمام کمال با صادر کنندگان ، تجار و بازرگانان گرامی و ایجاد شرایط مورد نیاز سعی در سربلندی نام برنج ایرانی در بازارهای بین المللی و به خصوص کشورهای حوزه خلیج فارس داریم و سعی می کنیم با مشکلات فراوانی که در این حوزه در کشورمان وجود دارد دست و پنجه نرم کنیم.

خرید-عمده-برنج-5

انواع برنج برای خرید عمده

شما عزیزان می توانید انواع بهترین برنج های درجه یک ایرانی شمال را با کیفیت برتر اعم از برنج های: (طارم هاشمی، طارم محلی، برنج قهوه ای، برنج های کشت دوم، برنج دودی، شیرودی، فجر، ندا، بهنام، نیم دانه و…) سفارش دهید.

با توجه به اینکه برای خرید برنج به صورت عمده باید فاکتورها و شرایط خاصی را در نظر گرفت نمی توان به صورت قطعی قیمتی نهایی برای آن تعیین کرد. به عنوان مثال نوع برنج، کشت اول یا دوم بودن، حجم خریداری شده و فصل خرید برنج می توانند در قیمت نهایی آن تأثیر گذار باشند.

واژه فروش عمده برنج در ساده ترین تعریف به معنای فروش در حجم های بزرگ می باشد. طبیعتا قیمت فروش در حجم های بزرگ کمتر از خرده فروشی می باشد. از آنجایی که رقابت در فروش عمده برنج زیاد است بنابراین تلاش بر این است که کمترین سود در این نوع فروش درنظر گرفته شود و برنج با کمترین قیمت در اختیار خریدار قرار گیرد. وبسایت برنج گل بابا حداقل وزن فروش عمده برنج را در هر محموله یک تن درنظر گرفته است. برای خرید عمده با ما در تماس باشید.

در وبسایت فروشگاه برنج گل بابا شما می توانید خریدی بدون واسطه و با قیمت مقرون بصرفه از شالیزارهای شمال به صورت عمده و جزئی، داشته باشید.